Wczytuję dane...

KEEPCUP BREW ROAST 227 ml

  

Kubek wielokrotnego użytku Brew Roast to zaprojektowana przez producenta KeepCup specjalna seria kubków, które przede wszystkim miały być ładne i wygodne w użyciu, a dodatkowo promować ekologię. W związku z tym kubki te zostały wyprodukowane ze specjalnego twardego szkła gwarantującego, długie i trwałe użytkowanie, a także z nietoksycznego tworzywa, w pełni biodegradowalnego. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie wyjątkowy design i kolorystykę kubków, a także ich praktyczność, niską wagę i szczelne zamknięcie, wspierając przy tym ekologię, ponieważ nie muszą korzystać z jednorazowych papierowych kubków. 

   

Brew Roast producenta KeepCup to starannie wyprodukowany kubek z najlepszej jakości szkła odpornego na uszkodzenia mechaniczne z kolorową opaską ułatwiającą trzymanie kubka. Kubek ten pozwoli każdemu smakoszowi kawy, czy też herbaty lub innego napoju, cieszyć się jego wspaniałym smakiem w każdym miejscu i o każdej porze, wyróżniając się dodatkowo w tłumie swoim designem i kolorem. 

  

Ten ekologiczny, bardzo praktyczny, lekki i szczelny kubek można używać w kuchence mikrofalowej, a po użyciu myć w zmywarce.

   

Kubek o pojemności 277ml składa się z:

  • beżowej opaski
  • brązowej pokrywki
  • beżowego korka
  • szklanego kubka

P.S.: Zapytaj w swojej ulubionej kawiarni o rabat na kawę do własnego kubka ;)

W każdym Knitted Coffee - 1zł zniżkę na kawę do własnego kubka! 

Wspólnie dbamy o Naturę! 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...